Gracze przeleją krew… dla potrzebujących!

gracze-przeleja-krew-dobra-strona-graniaJuż jutro, 25 marca z okazji premiery gry Bloodborne polski odział Sony PlayStation przygotował nie lada wyzwanie (nie tylko) dla graczy. Wszystkich śmiałków, na co dzień dzielnie stawiających czoła wyzwaniom w grach, zaprasza do podjęcia krwawej misji, która uratuje niejedno ludzkie życie.

Dla wielu z nas wizyta u lekarza, podczas której ma zostać pobrana krew, jest równie przerażająca co przestąpienie progu nowego świata. Jednakże to właśnie mierząc się z własnym strachem, zdobywamy najwspanialsze nagrody.
Z okazji premiery Bloodborne na PlayStation4 Sony Computer Entertainment Polska rzuca graczom wyzwanie, aby połączyli siły, zakasali rękawy, stanęli oko w oko ze swoim strachem i w dniu 25 marca 2015 roku oddali krew na rzecz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oddział w Warszawie, udowadniając tym samym, że potrafią stawić czoła wszystkiemu, co stanie im na drodze. W końcu po walce z demonami i potworami igła to nic takiego!
Wzorując się na początku najnowszej gry studia From Software, pt. Bloodborne – gdzie bohater przechodzi tajemniczą transfuzję krwi w nadziei na pozbycie się koszmarów, które go nękają – prosimy graczy o oddanie krwi, aby pomóc w ratowaniu życia i walce z chorobami. Utrata krwi w imię gry wideo nigdy nie była tak satysfakcjonująca!
za: informacja prasowa PlayStation Polska

Wszyscy, którzy zdecydują się “podzielić krwią” z potrzebującymi, otrzymają niespodzianki od PlayStation Polska oraz będą mieli okazję zagrać w Bloodborne na miejscu.

Aby oddać krew wystarczy, że zjawimy się przy Pałacu Kultury i Nauki obok Stacji Metro Centrum w Warszawie w godzinach 11:00 – 16:00. Przekazujcie dalej informację, zabierzcie ze sobą rodzinę, kolegów i znajomych! zGRAna z pewnością będzie na miejscu!

Więcej informacji na temat akcji znajdziecie >>TUTAJ<<

ZOSTAW ODPOWIEDŹ