gry na dowód osobisty

Gry na cenzurowanym jak alkohol i inne używki? W jakim celu?

Rzecznik Praw Obywatelskich po raz drugi wystosowała list otwarty do ministra gospodarki, wzywając do przedstawienia konkretnych działań, mających wyeliminować problem dostępu osób niepełnoletnich do gier zawierających brutalne treści. 25 marca w Ministerstwie Gospodarki odbędzie się debata o przemocy w grach wideo, która zapewne ma przybliżyć nas do rozwiązania tego problemu. Tymczasem porozmawiajmy o pomyśle Pani Rzecznik.