Wesprzyj fundację War Child i wygraj cenne nagrody!

wesprzyj-fundacje-war-childDwa tygodnie temu pisałam o wielkich sercach graczy. Dzisiaj proponuję konkretne działanie. Dosłownie parę kliknięć dzieli was od spełnienia dobrego uczynku i szansy na wygraną w losowaniu.

Dzieci nie wszczynają wojen. Są ich cichymi obserwatorami. Widzą, jak ich domy, rodziny i miasta znikają pod gruzami. Mamy szczęście żyć w kraju, w którym nie musimy doświadczać okropieństw wojny. Możemy jednak pomóc dzieciom, które żyją na terenie państw ogarniętych konfliktami zbrojnymi. I okazuje się, że będzie nas to dosłownie niewiele kosztować.

Wystarczy, że weźmiemy udział w loterii This War of Mine organizowanej przez polskich twórców z 11bit studios. Loteria wspiera fundację War Child, której głównym celem jest pomoc dzieciom z obszarów dotkniętych wojną. Zebrane fundusze zostaną przeznaczone na opiekę medyczną, edukację oraz wszystko to, co pozwoli dzieciom wrócić do normalnego życia i dać szansę na lepsze jutro.

Aby wziąć udział w losowaniu nagród rzeczowych wystarczy wpłacić minimum 1 dolara na konto fundacji klikając w przycisk Donate na stronie zbiórki: 

www.warchild.thiswarofmine.com

Spośród wszystkich wspierających organizatorzy rozlosują nagrody:

  • 1 laptop Alienware 14”
  • 1 karta graficzna NVIDIA Geforce GTX980
  • 1 tablet NVIDIA Shield + kontroler Shield
  • 10 kontrolerów Steelseries Stratus
  • 10 słuchawek dla graczy Steelseries Siberia Raw Prism
  • 25 kodów na grę This War of Mine

Zbiórka trwa do 29 stycznia 2015 roku. Zacznijcie wpłacać dzisiaj, skończcie pod koniec miesiąca!

Szczegółowy regulamin znajdziecie >>TUTAJ<<.

To jak będzie? Pomożecie? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ