Już jutro startuje Good Game Expo i Warsaw Comic Con! Będziecie?

xmobile-background.jpg.pagespeed.ic.JnkqhvTfegSzukacie sposobu na fajne, rodzinne spędzenie dnia dziecka lub najbliższego weekendu? Jeśli tak, koniecznie odwiedźcie między 1 a 4 czerwca Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, w którym odbędzie się druga edycja Good Game Expo wraz z pierwszą edycją Warsaw Comic Con.

Podczas targów Good Game Expo zorganizowane zostaną profesjonalne jak i amatorskie zawody w najpopularniejsze tytuły e-sportowe. Odwiedzający targi będą mogli wziąć udział w turniejach League of Legends, Counter Strike, DotA 2, Hearthstone, Pro Evolution Soccer 2017 czy Mortal Combat X. W strefie free-to-play gracze znajdą 700 stanowisk z najciekawszymi i najpopopularniejszymi grami ostatnich lat.

Good Game Expo to także okazja do poznania ulubionych youtuberów i streamerów, zgarnięcia fantów w rozmaitych konkursach organizowanych przez wystawców oraz zapoznania się z najnowszymi technologiami i sprzętem dedykowanych graczom. Wielbiciele “starych gier” z pewnością będą się świetnie bawić w strefie retro, w której będzie można zagrać na Pegasusie, Atari, Commodore czy Amidze.

To jednak nie koniec atrakcji! W tym samym czasie  w Ptak Warsaw Expo odbędzie się Warsaw Comic Con. To święto wielbicieli fantastyki, komiksu, gier planszowych, cosplayu i ogólnie pojętej kultury geeków. Pierwszą edycję Warsaw Comic Con odwiedzą gwiazdy, między innymi Gry o Tron, Teen Wolf czy polskiej literatury (Andrzej Pilipiuk, Jakub Ćwiek, Łukasz Orbitowski). Pełną listę znanych i lubianych, którzy pojawią się na Warsaw Comic Con, znajdziecie >>tutaj<<.

Bilety Good Game Expo i Warsaw Comic Con można kupić na eBilet (tutaj bilety na GGE, a tutaj na WCC). Karnety jednodniowe można nabyć od 25 złotych, karnety na wszystkie dni od 70 złotych.

Targi Good Game Expo i Warsaw Comic Con odbędą się od 1 do 4 czerwca w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Organizatorzy targów przygotowali dla zainteresowanych darmowy dojazd. Autobusy będą kursowały z centrum Warszawy: >>tutaj macie dokładny rozkład jazdy<<.

Będziecie? My jak najbardziej się wybieramy! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ