Wybieramy sprzęt do grania
Stacjonarny, laptop, konsola a może po prostu coś „przenośnego”? Na czym grać i z jakim wydatkiem będzie wiązał się zakup danej platformy do gier? Jeśli inwestować, to w jaki sprzęt?
Stacjonarny, laptop, konsola a może po prostu coś „przenośnego”? Na czym grać i z jakim wydatkiem będzie wiązał się zakup danej platformy do gier? Jeśli inwestować, to w jaki sprzęt?