Zagrajcie w Tetrisa w oknach Pałacu Kultury!

tetris-na-pkin-warszawa-zagrajcie-w-tetrisaJuż 23 lipca, z okazji 60. urodzin Pałacu Kultury i Nauki, Warszawiacy będą mieli okazję zagrać w jego oknach w kultową grę Tetris. To jednak nie koniec atrakcji!

Niemal całonocna gra w Tetrisa na fasadzie PKiN rozpocznie się o godzinie 22 i potrwa do 3 rano. Zgromadzeni na Placu gracze będą układać klocki Tetrisa za pomocą przygotowanej specjalnie na tę okazję aplikacji. W okolicach Trybuny Honorowej będzie rozstawiona strefa gracza oraz food trucki. Nie dość, że będzie można wspólnie pograć, to jeszcze zadbać o to, aby emocjonujących rozgrywek nie przerywało burczenie w brzuchu. 🙂 Po prostu musicie tam być całą rodziną!

Najlepsi zawodnicy zmierzą się w wielkim finale dzień później – 24 lipca w okolicach 23:00, po pokazie “Światło i dźwięk”. Po wręczeniu nagród zgromadzeni na Placu chętni jeszcze raz będą mogli zagrać w Tetrisa na PKiNie.

Aplikacja do gry na fasadzie Pałacu Kultury i Nauki została przygotowane przez firmę LasersLab przy współpracy ze studentami z SKN MOS.

Wydarzenie organizowane jest przez “Plac Defilad” – inicjatywę powołaną do życia przez Miasto Warszawa, która zrzesza organizacje i instytucje działające na przestrzeni Placu Defilad. Projekt ma na celu zagospodarowanie centralnego w stolicy miejsca, organizację wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych.

>>Oficjalna strona wydarzenia<<

>>Wydarzenie na Facebooku<<

ZOSTAW ODPOWIEDŹ