Porozmawiajmy o grach w życiu rodziny! Zapraszamy na bezpłatne warsztaty w Krakowie

warsztaty-krakow-porozmawiajmy-o-grach-w-zyciu-rodzinyJuż za tydzień, a dokładnie 1 grudnia 2016 roku, w krakowskim Małopolskim Instytucie Kultury odbędą się warsztaty “Gry wideo w życiu rodziny: zagrożenie czy szansa na lepszy kontakt z dzieckiem?”. Jeśli chcecie lepiej zrozumieć pasję najbliższych, koniecznie zarejestrujcie się i przyjdźcie porozmawiać z ekspertami!

W trakcie warsztatów poruszona zostanie problematyka obecności gier wideo w życiu dzieci i ich rodzin. Przedstawione zostaną zarówno pozytywne, jak i negatywne strony korzystania z gier, a także szereg istotnych pojęć, niezbędnych dla zrozumienia kultury gier wideo, w której tak chętnie uczestniczą dzieci. Ważną część warsztatów stanowić będą ćwiczenia praktyczne, dlatego zainteresowane osoby są proszone o zabranie własnych laptopów lub tabletów. Organizator zapewnia dostęp do bezpłatnego WiFi.

Spotkanie jest adresowane do rodziców dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, a także osób zainteresowanych rodzinnymi, edukacyjnymi aspektami gier wideo.

Warsztaty są bezpłatne, jednak wymagana jest rejestracja drogą elektroniczną. Jeśli jesteście zainteresowni udziałem, do 27 listopada 2016 roku zgłoście swoją chęć udziału w warsztatach pod adresem: galuszka@mik.krakow.pl.

Liczba miejsc ograniczona.

Szczegółowe informacje na temat spotkania znajdziecie >>TUTAJ<<


Termin warsztatów: 1 grudnia 2016 roku, godzina: 16.30–20.00

Miejsce: Kraków, Małopolski Instytut Kultury, ul. 28 lipca 1943 17c

Koszt: Warsztaty bezpłatne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ