Jesteś fanem fantastyki? Wpadnij w czerwcu na Fantasmazurię!

Plotka głosi, że gracze mają ciągoty do fantastyki. Podobno wielu z nas czyta literaturę fantastyczną. Ile w tym prawdy? Będziecie mogli się o tym przekonać wybierając się w czerwcu na Fantasmazurię. Ilu graczy tam spotkam? Mam nadzieję, że przybędą ich tam setki!

fantasmazuria

Pilipiuk, Ćwiek, Gołkowski, Jadowska, Lewicki – to tylko niektórzy z autorów doskonale znanych fanom literatury fantastycznej, którzy pojawią się na Fantasmazurii – konwencie miłośników szeroko pojętej fantastyki. Oczywiście nie zabraknie też atrakcji dla fanów gier komputerowych!

Fantasmazuria odbędzie się w Ostródzie (województwo warmińsko-mazurskie) 16-18 czerwca 2017 roku. Podczas festiwalu będziecie mieli okazję spotkać ulubionych pisarzy polskich i zagranicznych, wziąć udział w prelekcjach literackich, naukowych, filmowo-serialowych i dotyczących gier wideo. Jakby tego było mało, podczas trzydniowego konwentu czekają na odwiedzających tony gier planszowych, bitewnych,  karcianych i wideo, w które będzie można pograć z mniej lub bardziej znanymi nam osobami. Również miłośnicy kultury japońskiej, w szczególności mangi i anime znajdą dla siebie co nieco.

Na tym jednak nie koniec atrakcji! Fantasmazuria to nie tylko prelekcje i wspólne granie, to również towarzyszące imprezie targi, na których będzie mogli upolować gadżety związane z ulubionymi książkami, grami czy komiksami. Na stoiskach znajdziecie również rękodzieło, materiały niezbędne przy tworzeniu cosplayów czy misterne steampunkowe cudeńka.

Uff! Gdzie oni to wszystko zmieszczą? 

Fantasmazuria odbędzie się na terenie Centrum Targowo-Konferencyjnego Expo Mazury przy ulicy Grunwaldzkiej 55 w Ostódzie. Konwent startuje w piątek, 16 czerwca o godzinie 16:00 i zakończy się w niedzielę, 18 czerwca o godzinie 17:00.

Ile to wszystko kosztuje?

Karnet trzydniowy na wydarzenie kosztuje 50 złotych. Bilet na piątek to tylko 15 złotych, na sobotę 35 złotych, a na niedzielę – 20 złotych.

Uwaga! Będziemy mieli dla Was do wygrania wejściówki na Fantasmazurię!

Szczegółowe informacje już wkrótce!

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie konwentu: www.fantasmazuria.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ