Pixel Heaven – niebo dla dużych i małych dzieciaków!

warszawa-pixel-heaven-nieboNie masz pomysłu jak spędzić dzień dziecka? A gdybym powiedziała, że w ten weekend macie szansę pograć na starych komputerach, konsolach, flipperach i automatach?

W weekend 31 maja i 1 czerwca klub 1500m2 Do Wynajęcia przy ulicy Solec 18 w Warszawie zamieni się w raj dla wielbicieli gier – tych starych z lat 80. i 90. jak i tych nowszych, przygotowywanych przez niezależnych twórców.

W programie Pixel Heaven każdy znajdzie coś dla siebie. Najmłodsi będą mieli niezwykłą okazję, aby poznać sprzęty, które są już historią, a były przemiotem uwielbienia swoich rodziców. Rodzice z pewnością z łezką w oku przypomną sobie wieczory spędzone na wspólnym graniu z kumplami, salony z automatami i flippery, na których przepuszczało się większość kieszonkowego. Ci zaś, którzy nigdy nie grali, będą mieli szansę wraz z dziećmi poznać historię i przyszłość hobby swoich pociech. Organizatorzy poza ponad stoma stanowiskami do grania przygotowali szereg konkursów z nagrodami, turniejów growych klasyków, paneli dyskusyjnych i prezentacji o początkach branży oraz prasy gier w Polsce.

Pixel Heaven ma również propozycję dla zmęczonych modnymi tytułami, które widzicie nawet podczas sobotnich zakupów w markecie. Tutaj będziemy mieli okazję poznać i wybrać najlepsze polskie gry z nurtu indie (tzw. gry niezależne, czyli tytuły mniejszych studiów bez milionowych budżetów).

Bilety można kupić przez internet lub na miejscu. Wstęp dla dzieci do 10 roku życia jest bezpłatny.

Więcej informacji na temat wydarzenia na oficjalnej stronie oraz na fanpage’u Pixel Heaven.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ