Czwarta edycja Grakademii już w ten weekend w Łodzi!

czwarta-edycja-grakademii-grakademia-lodzOstatni weekend września należy do gier! W ten weekend w Łodzi odbędzie się czwarta edycja Grakademii – konferencji poświęconej kulturze gier wideo. Na konferencji będzie też obecna zGRAna rodzina! Pogadamy o współczesnych wizerunku gier i gracza.

Czwarta edycja wydarzenia Grakademia to dwudniowa popularnonaukowa konferencja poświęcona szeroko rozumianej kulturze gier. Zarówno osoby zainteresowane grami jak i te próbujące rozszyfrować, co takiego jest w grach, że nieustannie poszerzają swoje grono odbiorców, znajdą na Grakademii coś dla siebie.

Uczestnicy Grakademii będą mieli okazję wysłuchać prelekcji na temat sposobu odbioru gier, określenia wizerunku i stereotypu gracza, czy narracji w grach. Konferencja w jednym miejscu zgromadzi pasjonatów gier, przedstawicieli branży, badaczy, publicystów, krytyków oraz animatorów kultury gier wideo.

Oprócz konferencji na uczestników Grakademii czekają także atrakcje w postaci strefy pokazowej, w której każdy będzie mógł poznać oryginalne i interesujące gry zaprojektowane przez niezależnych twórców oraz strefy grania ze specjalną częścią Nintendo, turnieju w grę FIFA 15, a także licznych konkursów z nagrodami.

200 pierwszych osób, które zarejestrują się na konferencję drogą mailową: grakademia@gmail.com, otrzyma upominek od organizatorów.

Termin: 27-28 września 2014 roku

Wstęp na konferencję jest bezpłatny.

Łódzki Dom Kultury, ul. Traugutta 18, Łódź.

>> Oficjalna strona i program Grakademii

>> Fanpage Grakademii

>> Dołącz do wydarzenia na Fecebooku!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ