GOG.com wspiera zGRAną rodzinę!

gog-wspiera-zgranaJest nam niezwykle miło poinformować, że GOG.com, będący częścią grupy CD Projekt, wspiera zGRAną rodzinę! Dzięki temu będziemy w stanie przybliżyć wam więcej interesujących tytułów, w które z przyjemnością zagrają zarówno te mniejsze jak i duże dzieci.

GOG.com (dawniej Good Old Games) to serwis cyfrowej dystrybucji gier, który z powodzeniem działa na rynku od 2008 roku. Cyfrowej, czyli takiej, w której nie otrzymujemy produktu w formie pudełkowej, a jedynie pobieramy na dysk swojego komputera. GOG.com działa na analogicznej zasadzie jak platforma Steam. GOG.com daje nowe życie grom wideo sprzed lat: zespół wytrwale pracuje nad dostosowaniem starych tytułów do nowoczesnych systemów komputerowych. Od 2012 roku, wraz ze zmianą nazwy, GOG.com rozszerzył działalność i oprócz reanimacji starych, dobrych gier prowadzi sprzedaż tak zwanych gier niezależnych (indie) oraz nowszych tytułów.

Gry oferowane przez GOG.com nie posiadają zabezpieczeń DRM. Na platformie znajdziemy zarówno tanie tytuły jak i nieco droższe, większe produkcje (chociażby przedsprzedaż Wiedźmina 3!). GOG.com znany jest z częstych promocji, dzięki czemu gry dla całej rodziny można dorwać za grosze. Platforma nie posiada polskiej wersji językowej, a płatności można dokonać w jednej z dwóch walut: euro lub dolarach.

UWAGA!

W związku z nawiązaną współpracą poszukujemy recenzentów gier wideo, którzy potrafią wyciągnąć z gry te aspekty, które są ważne dla rodzica. Jeśli jesteś zainteresowana/y, napisz do nas: zgranarodzina@gmail.com. Z pewnością się odezwiemy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ