#jestemgraczem – wystartowało polskie badanie graczy!

jestemgraczem-wyniki-badanWystartowało kolejne badanie polskich graczy! Jeśli gracie – koniecznie wypełnijcie ankietę. Tego typu dane są na wagę złota.

Wczoraj pisaliśmy o wynikach Polish Gamers Research 2014, które zdołało już nieco rozwiać stereotypy na temat gier i graczy w Polsce. Tymczasem już dzisiaj rozpoczyna się kolejne, największe – jak piszą organizatorzy – badanie graczy w naszym kraju.

#jestemgraczem to badanie realizowane przez grupę badawczą Ipsos. Ankieta obejmuje szereg pytań demograficznych jak i społeczno-socjologicznych dotyczących graczy. Odpowiedzi na pytania nie zajmą ci więcej niż 10 minut. Każdy, kto wypełni ankietę otrzyma po jej zakończeniu raport z badania.

Zainteresowanie jest tak ogromne, że serwery Ipsos czasem nie wytrzymują presji. Mam jednak nadzieję, że wszystkim chętnym uda się wypełnić przygotowaną ankietę.

>>Oficjalna strona badania<<

>>Twitter #jestemgraczem <<

P.S. Ponoć skierowanie ma moc magicznego skracania czasu oczekiwania (na załadowanie badania). Może i tutaj serwer spojrzy łaskawszym okiem i przepuści? 🙂

skierowanie na badanie graczy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ